Reggae Night w Huśtawce – Malik SingleDread i Sebafari

W najbliższą sobotę 23.03 od godziny 21.00 przez całą noc w klubie Huśtawka rozgrzewać będą dźwięki DUB, ROOTS, REGGAE, RUB A DUB i INNE jamajskie style za sprawą dwóch dj-ów, selektorów muzyki: Sebafarii z Selekta Sound oraz Malik z SingleDread Sound !

Sebafari i Malik
Informacja o grających:

Malik – SingleDread Sound – urodzony w 1979 roku w Węgorzewie w małym pięknym miasteczku na mazurach. Od roku 2000 do 2006 współtworzył serwis http://www.reggaenet.pl. W jego dorobku muzycznym znajduje się: od 2001 współpraca z Maka-ron’em Polakiem obecnie mieszkającym w Kanadzie. Nagrywał bębny (conga), które zostały wykorzystane na producenckiej plycie Maka-rona’a – „Dubology”. Od 2002 czynnie działa w sound systemie SingleDread, pełni rolę selectora i dj’a, obsługuje efekty oraz zajmuje się promocją sound systemu. Ostatnią jego produkcją jest mixtape Roll With Me Tonight Dec/2011do pobrania na jego stronach www:

www: [www.singledread.com]
youtube: [www.youtube.com]
facebook: [www.facebook.com]
soundcloude: [soundcloud.com]
flickr: [www.flickr.com]

Sebafarii (DJ/Selekta) Żoliwarriors – stroni od swojej obecności w sieci ! Sebafari – Selekta Sound – urodzony w 1976 roku w Warszawie – Legenda Warszawskiego Żoliborza najbardziej zazielenionej dzielnicy Warszawy. Od kilkunastu lat dzielnie promuje muzykę na Warszawskiej scenie reggae. Uczeń Boba Marleya i Jah Rastafarii All Mighty Haile Selasie I The First… Z Selekta Sound tworzy niesamowite pełne energii bootlegi, remixy, mixtape’y. Give Thanks Too All People Who Love Reggae Music.

Wstęp: symboliczne 5pln. Zapraszamy.

Reklamy