NEW VIDEO ON YT: Johnny Osbourne + Fatta Soul Stereo Soundsystem

W każdą sobotę w Boogaloo Beach Bar ma miejsce Mystic Nights – część kultowego międzynarodowego cyklu, rozpoznawanego przez imprezowiczów ze wszystkich stron świata, który na Plażę Żoliborz sprowadzi czołowe gwiazdy spod znaku muzyki reggae i dancehall.

W samym środku lata, na rozgrzanej słońcem żoliborskiej plaży zagrała legenda prawdziwego jamajskiego brzmienia – Johnny Osbourne z Jamajki, towarzyszył mu Fatta – Soul Stereo Soundsystem z francji, DJ Leo oraz kolektyw Mystic Roots (Berlin).

Johnny Osbourne (JAM) – To artysta, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci na scenie reggae i dancehall, która światową rozpoznawalność zyskała już w latach 70 i 80. To autor takich nieśmiertelnych utworów jak „Truths and Rights”, „Jah Promise”, „Buddy Bye” nagrane na riddimie Sleng Teng, „Ice Cream Love” i „Water Pumping”.

Johnny nie przestaje nagrywać i koncertować. Niedawno połączył siły z współczesnym producentem Major Lazer przy singlu „Jah No Partial”.

W Boogaloo Beach Bar wystąpił po raz drugi w swojej karierze.

Reklamy